user_mobilelogo
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος και 264 επισκέπτες
  1. Artemis20
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 31 Μαΐου 2012
 
Τελείωσα το πρώτο κουτί Gynofen35. Την τρίτη 29-05-2012 έλαβα το τελευταίο χάπι . Γνωρίζω ότι η περίοδος θα εμφανιστεί μέσα στο χρονικό διάστημα των 7 ημερών Υπάρχει περίπτωση να μην εμφανιστεί καθόλου? Σας ευχαριστώ πολύ και για τις απαντήσεις και για την κατανόηση που δείχνετε .
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Οχι,  λογικά  δεν  υπάρχει  αυτή  η περιπτωση  σε άτομα   που  εχουμε εξετάσει..
Η περίοδος  μπορεί  ίσως  να είναι  ασθενέστερη   από  ότι  χωρίς  το χαπι,,
Τιποτε περισσοτερο..
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (Σε σύνταξη.)
Εκάβης 1 4 όροφος Τηλ: (2310) 828594 Fax : Τ.Κ. 54621, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Σάββατο, 02 Ιουνίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.