default_mobilelogo
    1. αλεξανδρίτα
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 01 Οκτωβρίου 2012
    Εδω και ενα χρονο περνω τα gynofen δεν ειχα καποια ιδιαιτερη παρενεργεια εκτος απο πρηξιμο στο στηθος...αλλα στο κουτι που λαμβανω τωρα μου εχει παρουσιαστει πονος χαμηλα στη κοιλια,οπως ποναω πριν αδιαθετησω και βλεπω και λιγο αιμα...εχω ανησυχησει πολυ!!!βοηθηστε με!!! 
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Αν τα συμπτώματα είναι ανεκτά, κυρίως ο πόνος και δεν επιδεινώνονται, θα ολοκληρώσεις την αγωγή και θα ενημερώσεις το γυναικολόγο σου, για εξέταση και υπερηχογράφημα ενδοκολπικό.
    Ίσως, χρειαστεί να κάνεις μια ολιγόμηνη διακοπή.
    Φιλικά
    Π.Κ. 
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Τρίτη, 02 Οκτωβρίου 2012
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.