default_mobilelogo
    1. ΓΙΩΤΑ
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Κυριακή, 12 Μαΐου 2019
    Καλησπέρα λόγω του ότι παντρεύομαι και δεν επιθυμούσα εκείνη την ημέρα να έχω περίοδο επισκέφθηκα την γυναικολόγο μου η οποία μου χορήγησε τα duphaston είπαμε να πάρω και τα 14 ένα την ημέρα σε σταθερή ώρα σήμερα βρίσκομαι στο 7 χάπι και νιώθω να έχω πόνους περιόδου μπορεί να συμβεί η σημαίνει ότι δεν με έπιασαν τα χάπια??
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Η λήψη των χαπιών φέρνει μια αίσθηση πρηξίματος και τάσης στους μαστούς και στην κοιλιακή χώρα.
    Δεν σημαίνει ότι δεν έχουν δράση.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Δευτέρα, 13 Μαΐου 2019
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.