default_mobilelogo
    1. elena2310
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 13 Οκτωβρίου 2011
    Μετά από συνταγογράφηση πήρα το Lomexin (το υπόθετο των 600mg).Ύστερα από 3 μέρες από την στιγμή της τοποθέτησης,διέκρινα κάποια ασπραδάκια στον κόλπο και μοιάζουν με κάτι σαν αλοιφή.Πιστεύεται πως είναι από το υπόθετο ή είναι κάτι άλλο;
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Είναι υπολείματα από το υπόθετο, όπως πολύ σωστά υπέθεσες.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Πέμπτη, 13 Οκτωβρίου 2011
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.