default_mobilelogo
    1. Dimitra kds
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 31 Δεκεμβρίου 2018
    Καλημέρα και χρόνια πολλά!! Λόγω ωτίτιδας παίρνω την amoxil των 500mg η οποία τελειώνει σημερα! Αναμενόμενο να δημιουργηθεί μυκητίαση, κ χτες έβαλα το 2ο κολπικό υπόθετο pevaryl!Το πρόβλημα είναι ότι ενώ είμαι γνώστης καθώς έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές κολπικά υπόθετα κ γνωρίζω πως τοποθετούνται, αυτή τη φορά και στα 2 κολπικά υπόθετα ο οργανισμός μου τα απέβαλλε σχεδόν ολόκληρα παρόλο που σηκώθηκα μετά από 8 ώρες κ τις 2 φορές! Θεωρείτε ότι θα πρέπει να ξεκινήσω απ την αρχή την θεραπεία; (Επίσης εξωτερικά βάζω dactodor-έχω "διαχειρίσιμα"συμπτώματα και εσωτερικά κ εξωτερικά απ ότι αντιλαμβάνομαι,είναι ανεκτή η κατάσταση αλλά νιώθω ότι η περιοχή πάσχει από μύκητες καθώς είναι κόκκινη και εσωτερικά με "τραβάει" ελαφρώς!) Ευχαριστώ πολύ
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Χρόνια πολλά!
    Κανε το κι έτσι... Μυκητιάσεις ξεπερνιούνται και χωρίς επανάληψη θεραπε[ιας...
    Π.Ζ:)
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Δευτέρα, 31 Δεκεμβρίου 2018
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.