default_mobilelogo
    1. Επισκέπτης
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Παρασκευή, 03 Ιουνίου 2011
    Πρόσφατα δοκίμασα να χρησιμοποιήσω το αντιμικυτιακό Mycomycen μετά από προτροπή της γυναικολόγου. όμως αφαιρέθηκε μόνο του, αφού ένιωθα πολύ δυσάρεστα , σαν ανοιχτή πληγή. Βρίσκομαι στην πρώτη μέρα (πρώτες ώρες βασικά της περιόδου μου). Είναι φυσιολογικό να νιώθω οτιδήποτε μετά τη χρήση του κολπικού υποθέτου? Ευχαριστώ και καληνύχτα σας.
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή  Φίλη!
    Οχι  δεν ειναι  φυσιολογικο... Μαλλον δεν το ανεχεσαι.. Συμβαίνει καμια  φορά..
    Ακομη, ας  δωσω  μια πληροφορία για  οσες   μας διαβαζουν:   Η σελίδα δεν...εφημερεύει  κι επομενως δεν ειναι  (παντα !) λύση   για επείγοντα  προβληματα,,,Απαντάμε  όταν εοχυμε χρόνο  και  καμία  φορά αργούμε 2-3  ημερες,,
    Αν το  προβλημα  συνεχιζει, επικοινωνησε με  την γιατρό σου.. 
    Φιλικά
    Π.Ζ.
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Δευτέρα, 06 Ιουνίου 2011
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.