default_mobilelogo
    1. jojo32
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 23 Φεβρουαρίου 2015
    Γεια σας.
    Επειτα απο επαφη που εσπασε το προφυλακτικο,στις 14/02 η συντροφος μου πηρε το χαπι norlevo 9 ωρες μετα. Στις 21/02 της ηρθε περιοδος ενω κανονικα ηταν να της ερθει αρχες Μαρτη. Παραλληλα με την περιοδο ειχε υψηλο πυρετο και γενικα αδιαθεσια.
    Ειναι εγκυος ή απλα ειναι καποια παρενεργεια του χαπιου και ο πυρετος απλα ετυχε?
    Τι προτεινεται να κανουμε?
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
    Αναμενω απαντηση σας..
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητέ φίλε. Η ερώτηση απαντήθηκε σε προσωπικό mail. Φιλικά Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Τρίτη, 24 Φεβρουαρίου 2015
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.