user_mobilelogo
  1. fotisal1989
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 10 Οκτωβρίου 2019
Καλησπέρα και πάλι γιατρέ, σας είχα αναφέρει πριν κάποιες μέρες οτι 20 ώρες μετά από ένα ατύχημα την ήμερα της ωορρηξίας με την κοπέλα μ πήρε το νορλεβο και την επόμενη μέρα είδε ίχνη αίματος. Την 20η ημέρα του κύκλου της ήρθε μάλλον περίοδος με την ίδια ροή ίδιο χρώμα κλπ. Σήμερα Τρίτη μέρα περιόδου συνεχίζει η ροή κανονικά... Είναι αυτή απλά μια παρενέργεια του φαρμάκου η υπάρχει περίπτωση να οφείλεται σε κάτι άλλο? Ευχαριστώ πολύ
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ειλικρινά, δε βλέπω το λόγο που ασχολείσαι ακόμη.
Το ξεχνάτε σαν γεγονός.
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 11 Οκτωβρίου 2019
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.