user_mobilelogo
  1. Kadia
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 08 Απριλίου 2013
Καλησπερα..
    Την προηγουμενη Δευτερα ειχα ενα <<ατυχημα>> με το φιλο μου και χρειαστηκε να παρω το χαπι της επομενης μερας!Το πηρα μετα πο μιση ωρα. Η περιοδο μου ερχεται καθε μηνα στης 23. Χθες ομως ειχα υπερβολικο αιμα και σημερα ελαχιστοποιηθηκε.Ειναι παρενεργειες απο το χαπι? Ειναι περιοδος ή αιμοραγια? Ποσες πιθανοτητες υπαρχουν ωστε να εχω μεινει εγγυος?   
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Η αιμόρροια που έχεις είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού.
Από την συγκεκριμένη επαφή δε θα μείνεις έγκυος, μην ανησυχείς.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 09 Απριλίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.