user_mobilelogo
Elenhkon και 182 επισκέπτες
  1. mairy93
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 06 Δεκεμβρίου 2013
Γεια σας! ΘΑ Ηθελα να ρωτησω σχετικα με το χαπι primolut nor. Το ειχα παρει τον προηγουμενο μην α για αναβολη της περιοδου μου. Το επαιρνα για 4 μερες και μετα το σταματησα. Την επομενη μερα αδιαθετησα.Αν το παρω και αυτον τον μηνα θα εχω προβλημα? Θελω να αναβαλω την περιοδο μου για μια εβδομαδα. Μηπως ειναι πολυ μεγαλο το διστημα αναβολης και εχω καποιο προβλημα μετα?? Ευχαριστω!

Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητη  Φίλη! Πιστεύω,  ότι  και επόμενη περίοδος  μπορει να μετατεθει... Βεβαια  , αλλεπαλληλες  φαρμακευτικές  μετατοπισεις της περιοδου, θα μπορούσαν  να  επιφέρουν  μία  παροδική διαταραχή  των επομενων  φυσιολογικων  κυκλων... Ακομη:   Να φροντισεις  να  μην τυχόν μεινεις εγκυος στον  κυκλο  λήψης του σκευάσματος ... Φιλικά Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
  1. Παρασκευή, 06 Δεκεμβρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.