default_mobilelogo
    1. ponnier
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 08 Νοεμβρίου 2010
    καλησπέρα γιατρέ , σας είχα ξαναγράψει γ αυτό το θέμα , τώρα όμως έχω άλλο πρόβλημα .Ενώ έκανα την θεραπεία με τα Primolut Nor κανονικά ( έπαιρνα 6 χάπια επί 3 μέρες ) και κανονικά μετά απο 72 ώρες θα έπρεπε να είχα αδιαθετήσει , σήμερα 5 μέρες μετά το τέλος της θεραπείας δεν μου έχει έρθει περίοδος ακόμα.Μπορείτε να μου πείτε τι μπορεί να συνεβη ? Παρ'όλα αυτά έχω όλα τα συμπτώματα που έχω πριν να μου έρθει περίοδος ( ακμή , λαιμαργία , πρήξιμο στο στήθος ) . Την Παρασκευή φεύγω ταξίδι , θα μου έχει έρθει ως τότε ?
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Είναι θέμα ημερών να έρθει η περίοδος.
    Θα περιμένεις τουλάχιστον μέχρι την επόμενη εβδομάδα και αν δεν έρθει, θα ζητήσεις υπέρηχο από το γιατρό σου.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Δευτέρα, 08 Νοεμβρίου 2010
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.