default_mobilelogo
    1. Marilia24
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τρίτη, 21 Αυγούστου 2012
    Καλημέρα, έπαιρνα για 2 μήνες τα trigynera χωρίς κανένα πρόβλημα...Λόγω απόσυρσης τα αντικατέστησα με τα qlaira.Στις 20 μέρες αδιαθέτησα κ στις 8 σταμάτησε η περίοδος για μια ημέρα και μετά συνεχίστηκε άλλες πέντε.Δεν ξεκίνησα καινούριο κουτί γιατί τρόμαξα.Πρέπει να επισκεφτώ γυναικολόγο;
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Καλύτερα να ενημερώσεις το γιατρό σου, από κοντά και να πάρεις οδηγίες.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Τρίτη, 21 Αυγούστου 2012
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.