user_mobilelogo
Elen81 , sofigre και 296 επισκέπτες
  1. Ελενα26
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 31 Αυγούστου 2015
Καλησπερα σας.Παιρνω τα αντισυλληπτικα χάπια qlaira εδώ και 5 μήνες.Τους πρώτους 3 είχα μικρη αιμορραγία ανάμεσα στις περιόδους η οποία όμως σταμάτησε τον 4ο μήνα.Αυτον τον μήνα τον 5ο δηλαδή πηρα τα χάπια αστατες ωρες ,περίπου με διαφορά 3-4 ωρών για μια βδομάδα κ ξαναεμφανισα αιμοραγια στη μέση του κύκλου.τωρα στο τέλος του κουτιού η περίοδος μου ήρθε κανονικά.Πρεπει να ανησυχώ;Ειναι επικίνδυνο μήπως; 
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Επικίνδυνο δεν είναι. Θα πρέπει να ενημερώσεις το γιατρό σου και ίσως σου αλλάξει το σκεύασμα. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 01 Σεπτεμβρίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.