default_mobilelogo
    1. Evaggelia99
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου 2020
    Ειχα καποιες εξωτερικες ενοχλησεις (φαγουρα κυριως) χωρις ιδιαιτερα υγρα ουτε οσμη οποτε εβαλα Travocort. Ειναι φυσιολογικο να νιωθω ενα ελαφρύ αισθημα καυσους στην περιοχη; Πρεπει να τη σταματησω;
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αν επιμείνει τις επόμενες 2-3 ημέρες, να διακόψεις τη χρήση της.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Τρίτη, 22 Σεπτεμβρίου 2020
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.