user_mobilelogo
παπαρουνα και 214 επισκέπτες
  1. katerinoula18
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 13 Αυγούστου 2011
καλησπερα σασ.....
σημερα τελειωνω την θεραπεια εγω κ το αγορι μου με την κρεμα wartec μιασ κ ειμαστε στην 3 μερα!αυτο που θα ηθελα να σασ ρωτησω ειναι αν η διαροια ειναι φυσιολογικη παρενεργεια τησ κρεμασ μιασ κ εγω κ το αγορι μου εχουμε....!!!επισησ το αγορι μου εχει κ 38 πυρετο!!!ειναι φυσιολογικα ολα αυτα??????????
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Δεν είναι παρενέργεια από την κρέμα.
Για μια ιογενή γαστρεντερίτιδα πρόκειται, οπότε ας σας δει κάποιος παθολόγος, αν τα συμπτώματα συνεχιστούν πέραν του 3ημέρου.
Απλά, συνέπεσε με τη χρήση της κρέμας.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Κυριακή, 14 Αυγούστου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.