default_mobilelogo
    1. evdoki
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 08 Αυγούστου 2019
    Καλησπερα σας. Πριν 2 εβδομαδες εμφανισα εξωτερικα κονδυλωματα στα χειλη του αιδοιου και ο γιατρός μου συνέστησε τη wartec. Βρισκομαι στον 3ο κυκλο εφαρμογης (7 ημερα) και το χρωμα τους εχει γινει λευκο ομως ειναι ακομα εκει :(
    Επειδη δεν εχω εμπειρια απο αυτο το φαρμακο, αυτη η αλλαγη χρωματος σημαινει βελτιωση???
    Ευχαριστω πολυ
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Η κρέμα έχει την ιδιότητα να καυτηριάζει και να μαραίνει το κονδύλωμα.
    Θα συνεχίσεις τη χρήση της και θα επανεξεταστείς σε περίπτωση που επιμείνει.
    Η αλλαγή χρώματος δεν αξιολογείται αν παραμένει ίδιο σε μέγεθος και υφή.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Πέμπτη, 08 Αυγούστου 2019
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.