default_mobilelogo
    1. eugenia079
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 09 Απριλίου 2015
    καλησπερα..ξεκινησα τα yasminelle αλλα λογω παρενεργειων τα σταματησα μετα απο 1 εβδομαδα περιπου... το θεμα ειναι οτι δεν ειχε προλαβει να τελειωσει καλα η περιοδος μ και αρχισα να εχω αιμορραγια απο το οτι σταματησα τα χαπια... αυτο που θελω να μαθω ειναι αν θα επηρεαστει ο κυκλος μ πολυ και ποσο θα κρατησει η αιμορραγια αυτη που εχω (Δεν ειναι εντονη)
     
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη. Αναμενόμενη είναι η αιμόρροια λόγω απότομης διακοπής των χαπιών. Θα αφήσεις να εξελιχθεί το φαινόμενο και θα περιμένεις την επόμενη περίοδο περίπου μετά από ένα μήνα. Φιλικά Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Παρασκευή, 10 Απριλίου 2015
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.