default_mobilelogo
    1. Kate_gar
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τρίτη, 21 Ιανουαρίου 2014
    Ειχα χρησιμοποιησει τα χαπια yasminelle ωστε να μου καθυστερηση η περιοδος 5 μερες,λογω καποιας δουλεια που ειχα να κανω.Η ημερομηνια που επρεπε να μου ερθει περιοδος ηταν 9/12/13,ξεκινησα τα χαπια 4 ημερες πριν στις 4/12/13 και τα συνεχισα μεχρι και στις 13/12/13,και μετα απο 3 μερες μου ηρθε περιοδος,δηλαδη στις 16/12/13.Αυτη τη στιγμη εχω 5 ημερες καθυστέρηση και ειχα σεξουαλικες επαφες χωρις προφύλαξη με εκσπερματωση εκτος ομως.Τι μπορει να συμβαινει;Επρεπε να μου ερθει η περιοδος στις 16 ή μπορει να φταινε οι ανωμαλιες του κυκλου μου;
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή  Φίλη! Διαταραξες  εμ το χαπι εναν   κυκλο,  μπορει να διαταραχτεί  απ΄αυτό  και ο επομενος.. Βεβαια,  χωρις γυν. εξεταση, μενουν  ολες οι άλλες πιθανες  αιτίες καθυστερησης  εξω  απ΄ αυτη την εξηγηση.. Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Πέμπτη, 23 Ιανουαρίου 2014
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.