user_mobilelogo
Marw και 252 επισκέπτες
  1. elli86
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου 2011
Γεια σας, Εδώ και 10 μέρες έχω ξεκινήσει τα αντισυλληπτικά Yasminelle. Ενώ μου έχει τελειώσει η περίοδος, συνεχίζςω και έχω καθημερινά καφέ υγρά (πηχτά). Σε τι μπορεί να οφείλεται; Αυτο σημαίνει ότι είναι κάποια παρενέργεια του χαπιού κι ότι δεν έχω αντισυλληπτική προστασία; Τα έπερνα και πέρσι για 6 μήνες και δεν είχα καμία παρενέργεια. Ευχαριστώ
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Αντισυλληπτική προστασια εχεις..Ισως ξεχασες καποιο χαπι  και σου   συμβαινει αυτό.. 
Αν  οχι  και  το προβλημα συνεχίζει,  τοτε  το συγκεκριμένο  σκευασμα,  ειναι για καποιο  λογο   ΄΄μικρο΄΄  και θα πρέπει  να  αλλαχθει με καποιο μεγαλυτερο..Μιλησε  επ΄αυτου με τον γιατρό  σου.
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
  1. Κυριακή, 27 Φεβρουαρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.