default_mobilelogo
    1. Panagi0ta
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 16 Φεβρουαρίου 2015
    Γεια σας,
     
    Θα ήθελα τη γνώμη σας για ακόμα μία φορά. Εδώ και ένα μήνα πάιρνω αντισυλληπτικά για να βοηθήσω μια κύστη να υποχωρήσει καθώς και να βοηθήσω λίγο τον κύκλο μου να γίνει σταθερός καθώς προσπαθώ με τον άντρα μου για παιδάκι. Τελείωσα το πρώτο πακέτο των 21 χαπιών και κατευθείαν χτες πέρασα στο 2ο από το οποίο θα πάρω για 5 μέρες μέχρι το προγραμματισμένο RV με τη γιατρό μου. Μετά θα τα διακόψω. Από τότε που τα ξεκίνησα βλέπω κάθε μέρα από λίγο αίμα. Πέρα από τις μέρες περιόδου όλο τον υπόλοιπο καιρό έβλεπα από λίγο αίμα που σταδιακά μειονώταν. Τις τελευταίες 2 μέρες ίσως και να ήταν ελάχιστο εως ανύπαρκτο. Τώρα που ουσιαστικά πήρα το 22ο είδα πάλι λίγο περισσότερο αίμα. Πως το εξηγείτε εσείς αυτό? Θα ήθελα τη γνώμη σας, αν είναι κάτι που συμβαίνει ή κάτι που θα πρέπει να με ανησυχεί.
     
    Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Θα  το συζητησεις με τον γιατρό  σου .  Το πλέον πιθανό ειναι,  ότι το χάπι  ειναι για  την περιπτωση  σου  ΄΄μικρό΄΄...Αλλαζοντας το, πιθανολογω,  ότι  η  κατάσταση  θα στρώσει,,, Φιλικά Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Τρίτη, 17 Φεβρουαρίου 2015
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.