default_mobilelogo
    1. theodo99
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015
     
    Γεια σας γιατρέ! Με λένε Θεοδώρα και ειμαι 16 ετων,,και έχω την έξεις απορεία....παίρνω τα αντισιλλυπτικα yassminell εδώ και 8 μήνες,,την τρίτη 13/10/015 τελείωσαν τα χάπια και περίμενα να αδιαθετισω μέχρι και την παρασκευή 16/10/015 αλλά δεν μου ήρθε ακόμα....τα χάπια δεν τα παρέλειψα καμιά μέρα ίσως μια ώρα να ξέχασα να το πάρω αλλά το έπαιρνα χωρίς κάποιο άλλο πρόβλημα....το αγόρι μου έχεις τελειώσει μέσα όχι όμως όλες φορες (2)..αυτο που με αγχόνει μήπως εχει γίνει κάποια στραβη....επίσης υπάρχει περίπτωση από το yasminelle να μην έρθει και καθόλου αυτον τον μήνα?? Ευχαριστώ πολύ!
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή  Φίλη! Υπαρχει,  πολυ σπανια, πράγματι  το φαινομενο της αμηνόρροιας  μετά  το χάπι  (Popstpill -  Amenorrhoe.. ( Η  περιοδος θα  ελθει  με καποια   καθυστερηση....Ωστοσο  αν περασει το  10ημερο , ειναι σκοπιμο  να σε δει  ενας γυναικολογος.. Φιλικά Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2015
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.