user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Mariassss

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. Mariassss
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 24 Νοεμβρίου 2014
Καλησπερα. Ειμαι 34 χρονων και εδω και 19 μερες εψβ ξεκινησει τα αντισυλληπτικα yasmine  για τη θεραπεια της ακμης που με ταλαιπωρει. Καθ ολη τη διαρκεια αυτων των ημερων εχω αιμορραγια (οχι σταγονες). Τι πρεπει να κανω; να συνεχισω να παιρνω τα χαπια κανονικα; να αλλαξω χαπι; τι μου προτεινετε;
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Θα ολοκληρώσεις την συσκευασία και θα ενημερώσεις το γιατρό σου πριν ξεκινήσεις την επόμενη. Συνήθως, αποκαθίσταται η διαταραχή αυτή ή αλλάζουμε το σκεύασμα. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 25 Νοεμβρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.