user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

stellousi_23

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. stellousi_23
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 28 Νοεμβρίου 2014
Καλησπέρα σας! 
Τους τελευταίους 4 μήνες έχω το εξής πρόβλημα: έρχεται κανονικά η περίοδος διαρκεί 6-7 ημέρες και μόλις τελειώσει μετά από λίγες μέρες στη μέση περίπου της περιόδου ξαναέρχεται λίγο αίμα που κρατάει για 5-6 ημέρες. Που μπορεί να οφείλετε αυτό και τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Ευχαριστώ
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Για ορμονική διαταραχή του κύκλου σου πρόκειται. Μπορείς να κάνεις ένα ενδοκολπικό υπερηχογράφημα και να το συζητήσεις από κοντά με το γιατρό σου. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 28 Νοεμβρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Σας ευχαριστώ πολύ! Επειδή διάβασα ότι μπορεί να οφείλεται κάτι τέτοιο και σε πολύποδα για αυτό θορυβήθηκα. Θα επικοινωνήσω άμεσα με τη γιατρό μου. 
 
  1. Σάββατο, 29 Νοεμβρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Κυριακή, 30 Νοεμβρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.