user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

bubu13

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. bubu13
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 18 Δεκεμβρίου 2014
Καλησπέρα σας.Η περίοδος μου ήρθε 24-30 νοεμβρη.στις 2 Δεκεμβρίου πήρα το χάπι της επόμενης μέρας και μου ξαναήρθε περίοδος στις 5-11 Δεκεμβρίου και σήμερα 18 Δεκεμβρίου ξαναήρθε.Οι δύο φορές ήταν κανονική ροή και η τελευταία έλαχιστη ροή.Συνολικά ήρθε 3 φορές σε ένα μήνα.Ενώ πάντα είχα σταθερή περίοδο κάθε 28 μέρες.Μπορεί το χάπι να προκαλέσει τόσο μεγάλη ανωμαλία στον κύκλο?Μπορεί να οφείλεται σε κάτι άλλο?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Το πιθανότερο, η διαταραχή στον κύκλο σου να οφείλεται στη λήψη του χαπιού. Θα περιμένεις και τον επόμενο κύκλο και αν δεν αποκατασταθεί το πρόβλημα θα ενημερώσεις το γιατρό σου για εξέταση και ενδοκολπικό υπερηχογράφημα. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 19 Δεκεμβρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
ευχαριστώ πολύ γιατρέ.Μπράβο σας που παρόλο το κουραστικό προγραμμά σας βοηθάτε και κόσμο μέσω του Forum.
  1. Παρασκευή, 19 Δεκεμβρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 22 Δεκεμβρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.