user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Panagi0ta

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. Panagi0ta
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 16 Φεβρουαρίου 2015
Γεια σας,
 
Θα ήθελα τη γνώμη σας για ακόμα μία φορά. Εδώ και ένα μήνα πάιρνω αντισυλληπτικά για να βοηθήσω μια κύστη να υποχωρήσει καθώς και να βοηθήσω λίγο τον κύκλο μου να γίνει σταθερός καθώς προσπαθώ με τον άντρα μου για παιδάκι. Τελείωσα το πρώτο πακέτο των 21 χαπιών και κατευθείαν χτες πέρασα στο 2ο από το οποίο θα πάρω για 5 μέρες μέχρι το προγραμματισμένο RV με τη γιατρό μου. Μετά θα τα διακόψω. Από τότε που τα ξεκίνησα βλέπω κάθε μέρα από λίγο αίμα. Πέρα από τις μέρες περιόδου όλο τον υπόλοιπο καιρό έβλεπα από λίγο αίμα που σταδιακά μειονώταν. Τις τελευταίες 2 μέρες ίσως και να ήταν ελάχιστο εως ανύπαρκτο. Τώρα που ουσιαστικά πήρα το 22ο είδα πάλι λίγο περισσότερο αίμα. Πως το εξηγείτε εσείς αυτό? Θα ήθελα τη γνώμη σας, αν είναι κάτι που συμβαίνει ή κάτι που θα πρέπει να με ανησυχεί.
 
Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Θα  το συζητησεις με τον γιατρό  σου .  Το πλέον πιθανό ειναι,  ότι το χάπι  ειναι για  την περιπτωση  σου  ΄΄μικρό΄΄...Αλλαζοντας το, πιθανολογω,  ότι  η  κατάσταση  θα στρώσει,,, Φιλικά Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τρίτη, 17 Φεβρουαρίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.