user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

MadamZou

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. MadamZou
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 22 Φεβρουαρίου 2015
Καλησπέρα σας Έχω σταματήσει τα αντισυλληπτικά εδώ και δύο μήνες Στην πρώτη φορά μου ήρθε κανονικά! Τώρα όμως εχω 7 μέρες καθυστέρηση, κάτι που είναι περίεργο διότι και πριν παρω τα αντισυλληπτικά είχα σταθερό κύκλο! Δεν παρουσιάζω σημάδια εγκυμοσύνης πιστεύω... Αλλά πραγματικά εχω αγχοθεί παρα πολύ υπάρχει κάποια λογική εξήγηση που δεν μου έρχεται?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή Φίλη! Για απλη΄ διαταραχη  κυκλου προκειται,  που οφείλεται  στο χαπι... Σε μερικες  περιπτωσεις προκαλει παροδική αμηνορροια ( Post-Pill- Amenorrhoe).. Κατά την εκτίμηση  μου, το θεμα  θα   αποκατασταθει  από  μονο του, (περιπου εντος  μηνός) Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τρίτη, 24 Φεβρουαρίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.