user_mobilelogo
  1. jojo32
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 23 Φεβρουαρίου 2015
Γεια σας.
Επειτα απο επαφη που εσπασε το προφυλακτικο,στις 14/02 η συντροφος μου πηρε το χαπι norlevo 9 ωρες μετα. Στις 21/02 της ηρθε περιοδος ενω κανονικα ηταν να της ερθει αρχες Μαρτη. Παραλληλα με την περιοδο ειχε υψηλο πυρετο και γενικα αδιαθεσια.
Ειναι εγκυος ή απλα ειναι καποια παρενεργεια του χαπιου και ο πυρετος απλα ετυχε?
Τι προτεινεται να κανουμε?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
Αναμενω απαντηση σας..
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητέ φίλε. Η ερώτηση απαντήθηκε σε προσωπικό mail. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 24 Φεβρουαρίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.