user_mobilelogo
  1. io_io
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 02 Μαρτίου 2015
Καλησπέρα, Είμαι στον πρώτο μήνα λήψης  yasminelle, 3η εβδομαδα. ( Τα χρησιμοποιώ μόνο για αντισύλληψη και όχι για θεραπευτικούς λόγους.) Από την πρώτη εβδομάδα και μετά έχω κάθε μέρα αρκετές σταγόνες αίμα κόκκινου χρώματος. Είναι φυσιολογικό; Πρέπει να κάνω κάποια εξέταση ή να τα σταματήσω λόγω της συνεχούς αιμορραγίας; Σας ευχαριστώ..

Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Θα ολοκληρώσεις κανονικά την συσκευασία, αντισυλληπτικά είσαι καλυμένη αλλά θα ενημερώσεις το γιατρό σου για την αιμόρροια και θα σου αλλάξει σκεύασμα με κάποιο μεγαλύτερο δοσολογικά. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 02 Μαρτίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.