user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Tina Mer

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. Tina Mer
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τετάρτη, 15 Απριλίου 2015
Καλησπέρα,
Λόγω πολυκυστικών ωοθηκών και απουσίας περιόδου κάνω τα τελευτραία χρόνια χρήση Yasminelle. Μέχρι και την προηγούμενη Δευτέρα είχα κανονικά περίοδο από την 7ήμερη διακοπή και από Τρίτη ξεκίνησα νέα ταινία με χάπια. Λόγω μετακόμισης στο εξωτερικό η ταινία χάθηκε κι από την Κυριακή δεν έχω πάρει χάπι, διότι στην χώρα που βρίσκομαι δεν κυκλοφορούν τα yasminelle. Σήμερα, μετά από 5 χάπια δηλαδή και διακοπή, έχω κανονικά περίοδο πάλι. Αναρωτιέμαι για ποιο λόγο εμφανίστηκε πάλι περίοδος, μετά από μία εβδομάδα, και πότε θα πρέπει να ξεκινήσω πάλι τα yasminelle?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Η περίοδος εμφανίστηκε λόγω απότομης διακοπής των χαπιών, είναι αναμενόμενο. Θα προμηθευτείς νέα συσκευασία και θα την ξεκινήσεις από την αρχή. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 15 Απριλίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ευχαριστώ πολύ Δρ Κοφινάκο!  
  1. Πέμπτη, 16 Απριλίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Πέμπτη, 16 Απριλίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.