user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

linaki19

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 1 χρόνο πριν
  1. linaki19
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 23 Απριλίου 2015
Γεια σας!
Θα ηθελα να σας εκθεσω ενα γεγονος που ομολογουμενως με ανησυχησε.Ειμαι 19 ετων και παιρνω αντισυλληπτικα yasminelle(αυτος ειναι ο δευτερος μηνας που τα παιρνω ωστοσο τα επαιρνα και παλιοτερα).Την ημερα Δευτερα,μετα την επαφη,παρουσιαστηκε λιγο αιμα.Το κουτι των χαπιων μου τελειωνει την Κυριακη.Το ιδιο το εχω ξαναπαθει και τον προηγουμενο μηνα ομως ηταν πιο κοντα στην πιθανη ημερα αδιαθεσιας.Απο που μπορει να προερχεται αυτο το αιμα;Πρεπει να ανησυχησω για κατι;
Ευχαριστω εκ των προτερων
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Να μην ανησυχήσεις, κάποιος μικροτραυματισμός από την επαφή θα ήταν. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Πέμπτη, 23 Απριλίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.