user_mobilelogo
  1. Afroditi26
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 05 Ιουλίου 2015
Καλησπέρα σας, μου προεκυψε ενα πρόβλημα με την περίοδο μου και με ανησυχει αρκετά μπορω να πω.. Στις 20 Ιουνίου ξεκίνησα μια αγωγή που μου συστησε γιατρος με το χαπι  LAPRAZOL κανενα προβλημα ως τις 23 του μηνα που αδιαθέτησα.απο  τις πρωτες μέρες παρατηρησα αλλαγες  οπως λιγοτερη ροή οχι κοκκινωπο αίμα  πότε πότε σκουρο... αλλά δεν εδωσα σημασια μιας κ ποτε πριν δεν ειχα κατι αναλογο.... το αποτελεσμα ειναι οτι σημερα 13 μερες μετα ακόμα εχω αιμα και απο σημερα σταμάτησα το χαπι να δω ποτε θα τελειωσει η περιοδος μου... Εχετε καποια γνωμη για το επομενο βήμα; να επισκεφτω γυναικολογο (κάτι δυστυχως δυσκολο γιατί εδω που βρισκομαι ερχεται κάθε 15 μερες περιπου) ή να περιμενω.
 
ευχαριστω και περιμενω απάντησή σας
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη! Δεν φταέι το  χαπι...99%  για  απλη   διαταρχη  κυκλου προκειται  που ξεπερνιεται  και  μονη της..Αν βεβαια συνεχιζει να  ΄΄σταζει΄΄,  ας   το δει  ο γυναικολογος.. Φιλικά Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Παρασκευή, 10 Ιουλίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ευχαριστω πολυ για την απαντησή σας να ειστε καλά!! :)
  1. Σάββατο, 11 Ιουλίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Π.Ζ.

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Σάββατο, 11 Ιουλίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.