user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

theodo99

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 2 χρόνια πριν
  1. theodo99
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015
 
Γεια σας γιατρέ! Με λένε Θεοδώρα και ειμαι 16 ετων,,και έχω την έξεις απορεία....παίρνω τα αντισιλλυπτικα yassminell εδώ και 8 μήνες,,την τρίτη 13/10/015 τελείωσαν τα χάπια και περίμενα να αδιαθετισω μέχρι και την παρασκευή 16/10/015 αλλά δεν μου ήρθε ακόμα....τα χάπια δεν τα παρέλειψα καμιά μέρα ίσως μια ώρα να ξέχασα να το πάρω αλλά το έπαιρνα χωρίς κάποιο άλλο πρόβλημα....το αγόρι μου έχεις τελειώσει μέσα όχι όμως όλες φορες (2)..αυτο που με αγχόνει μήπως εχει γίνει κάποια στραβη....επίσης υπάρχει περίπτωση από το yasminelle να μην έρθει και καθόλου αυτον τον μήνα?? Ευχαριστώ πολύ!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη! Υπαρχει,  πολυ σπανια, πράγματι  το φαινομενο της αμηνόρροιας  μετά  το χάπι  (Popstpill -  Amenorrhoe.. ( Η  περιοδος θα  ελθει  με καποια   καθυστερηση....Ωστοσο  αν περασει το  10ημερο , ειναι σκοπιμο  να σε δει  ενας γυναικολογος.. Φιλικά Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.