user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Maryli

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 1 χρόνο πριν
  1. Maryli
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 12 Νοεμβρίου 2015
Καλησπέρα, άρχισα να παίρνω vitamin c 1000mg nature's bounty with rosehips. Τη δευτερη μερα έβγαλα εξαναθήματα σαν κίδωση. Δεν είχα ποτέ ελλεργίες. Παίρνω αντισυλληπτικά για πολυκιστικές γι αυτό και αποφάσισα να πάρω βιταμίνες. Ηπια δυο μέρες xozal χάπια αλλά δεν είδα μεγάλη διαφορά. Προχτές κ χτες δν είχα συμπτώματα. Σήμερα ξαναέβγαλα 2 κοκκινίλες ενώ δν παίρνω πια τη βιταμίνη. Τι μπορώ να κάνω;;
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Μην  ξαναπαρεις   αυτό  που  σε  πειραξε  κι  αν αυτό έφταιγε, το εξανθημα  θα φυγει... Αν δεν φευγει,  ισως  δεν οφειλεται στο σκεύασμσ και θα ζητησεις να   το δει  ενας δερματολογος,.. Φιλικά Π.Ζ.. ΥΓ  Μην παιρνετε  ότι ναναι  από τα   φαρμακεια..  Αν εχετε προβλημα  παρτε το κατάλληλο φάρμακο,,,  Ενα  κοινο αναβραζον δισκιο  βιταμινεης  C,  δεν θα σου προξενησει ποτε προβληματα.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Πέμπτη, 12 Νοεμβρίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.