user_mobilelogo
  1. staroula
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2015
καλησπερα, τον τελαυταιο καιρο κανω μια θεραπεια με ζαναξ για καποιο προβλημα υγειας που με παρουσιαστηκε... ολα πανε καλα αλλα με παρουσιαστηκε καθυστερηση στην περιοδο (δεν υπαρχει θεμα εγκυμοσυνης) τωρα ειμαι αγχωμενη γιατι ναι μεν δεν αδιαθετησα αλλα αν σταματησω την θεραπεια που ειδη εχω αρχησει θα παω πισω και στ αλλο προβλημα που αντιμετωπιζω.. θα ηθελα να ρωτησω ποσο φυσιολογικη ειναι η καθυστερηση και αν υπαρχει τροπος να αδιαθετησω χωρις να εχω περεταιρω προβληματα...
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Η ερώτηση απαντήθηκε σε προσωπικό mail. Θα κάνεις ένα υπερηχογράφημα στο γιατρό σου και θα πάρεις οδηγίες. Μην ποστάρετε τις ερωτήσεις σας παντού, καθυστερείτε τις απαντήσεις στις υπόλοιπες αναγνώστριες του Φόρουμ. Φιλικά Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 30 Νοεμβρίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.