user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Μαριναπαπ

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 2 χρόνια πριν
  1. Μαριναπαπ
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 28 Φεβρουαρίου 2016
Καλησπερα σας, ειμαι 24 χρονων και εχω ξεκινησει τα yasmin . Τα ειχα χρησιμοποιησει σχεδον για ενα χρονο πριν δυο χρονια και τωρα τα ξεκινησα ξανα. Τα ξεκινησα παλι συμφωνα με τις οδηγιες την πρωτη ημερα της περιοδου και τα παιρνω κανονικα καθε μερα την ιδια ωρα. Αλλα μετα τις πρωτες ημερες που σταματησε η φυσιολογικη ροη της περιοδου εχω καθε μερα καφε αιμα , εκτος απο την 12η και 14η ημερα π ου  ειχα εντονο κοκκινο αιμα. Τωρα βρισκομαι στην 15η μερα ,συνεχιζω κανονικα τα χαπια και παλι καφε αιμα. Θα ηθελα να σας ρωτησω σε τι μπορει να οφειλεται αυτο και τι να κανω ; 
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη! Πρεπει  να  σχετιζεται  με την εναρξη της ληψης τοσο ενωρις (1η ημερα  κυκλου!). Εκτος κι αν ξεχασες κανένα δισκιο.. Εξυπακουεται  βεβαια,  ότι  πριν το παρεις, σε ειδε  σχετικα΄προσφατα  γυναικολογος,, Για την ωρα  θα  το συνεχισεις  και  θα το  ξαναπαρεις την  5η  ηεμρα του  κυκλου,  που θα  εμφναστει  1-2  ημερες  μετα την   διακοπή  του.. Φιλικά Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 28 Φεβρουαρίου 2016
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.