user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

katerinv

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 2 χρόνια πριν
  1. katerinv
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 30 Ιουνίου 2016
Καλησπέρα σας. Είμαι 40 ετών και έχω κάνει 2 παιδιά με καισαρική. Μετά τη δεύτερη γέννα, πριν 4 χρόνια δεν μπόρεσε ξανά να σταθεροποιηθεί ο κύκλος μου. Η γιατρός μου συνέστησε να ξεκινήσω cyclacur. Σε 4 μέρες τελειώνει το πρώτο πακέτο που παίρνω και ήδη έχει αρχίσει να εμφανίζονται καφέ εκκρίσεις, τύπου αρχές περιόδου. Το θέμα μου είναι τώρα, όπως τα υπολογίζω, τον επόμενο μήνα που θα πάμε διακοπές θα έχω περίοδο. Μπορώ με τα cyclacur να καθυστερήσω την περίοδο; Πχ αν συνεχίσω να παίρνω μόνο τα άσπρα χαπάκια; Υπάρχει άλλος τρόπος να καθυστερήσω την περίοδο, ή να μην μου έρθει καθόλου για ένα μήνα;; Ευχαριστώ πολύ
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Ένας τρόπος είναι να συνεχίσεις αμέσως το επόμενο κουτί, χωρίς τη διακοπή των 7 ημερών. Φιλικά Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 01 Ιουλίου 2016
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.