user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

katerinaki_**

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 7 χρόνια πριν
  1. katerinaki_**
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 02 Δεκεμβρίου 2010
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ
ΕΝΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ PRIMOLUT ΛΩΓΟ ΚΥΣΤΗΣ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ Κ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ ΚΑΤΑ ΤHΝ ΛΗΨΗ  PRIMOLUT Η ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Η ερώτηση απαντήθηκε.
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 03 Δεκεμβρίου 2010
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.