user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

catrine23

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 1 χρόνο πριν
  1. catrine23
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 27 Δεκεμβρίου 2016
παιρνω τα χάπια yasmin εδώ και 3 μήνες και χθες το βράδυ, ενώ είχα πάρει κανονικά το χάπι, λόγω ίωσης είχα συνέχεια εμετούς και διάρροιες. Στις οδηγίες διάβασα ότι αν συμβεί κάτι τέτοιο, είναι σαν να παρέλειψες το χάπι, οπότε έδινε και τις ανάλογες οδηγίες, να σταματήσει δηλαδή η λήψη των χαπιών άμεσα για 7 ημέρες (είμαι στην τρίτη εβδομάδα λήψης.)  Θα ήθελα να ρωτήσω, στο διάστημα αυτό, θα έρθει η περίοδος; Έχω επαφές πάντα με προφύλαξη και ΤΕΡ 7/12/16.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ναι,  με την διακοπη τοπυ χαπιού    θα μεφανιστί  περιοδος... Την νέα συσκευασία  θα την αρχισεις  7  ημέρες μετά την διακοπή  του χαπιου. Δεν κινδυνεύεις  να συλλάβεις.
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τρίτη, 27 Δεκεμβρίου 2016
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Σας ευχαριστω πολυ. Παρολαυτα είμαι στην 4η μερα διακοπής και περίοδος δεν εχει εμφανιστει. Σε περίπτωση που δεν έρθει στις 7 ημέρες, ξεκινάω κανονικά την επόμενη συσκευασία η πρέπει να κάνω κατι αλλο; Ευχαριστω πολυ και παλι. 
  1. Πέμπτη, 29 Δεκεμβρίου 2016
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.