user_mobilelogo
  1. πανωτα
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 21 Απριλίου 2017
Συγνωμη που επανερχομαι γιατρε για μια ακομη ερωτηση,,Τελικά με τα χαπια φαινεται να έστρωσε ο κυκλος μου. Εχω όμως μια ανησυχία επειδη διαβαζω ότι τα χαπια (εγω παιρνω το yasmin) δημιουργουν προβληματα στο στηθος..ειδικα σε ηλικιες πάνω των 45 όπως ειμαι εγω .Ειμαι 47 ετων.
Ειναι ο πρωτος μηνας , τα επαιρνα και περυσι για πανω από 6 μηνες, πάλι λόγω διαταραχων και ειχα πάλι πρηξιμο στο στηθος, όπως και τωρα.Δεν ειναι βεβαια αυτο που με ενοχλεί αλλα θα ηθελα την αποψη σας με βαση την πολυχρονη εμπειρια σας, αν εχετε διαπιστωσε οτι σχετιζονται με καρκινο του μαστου.
Σας ευχαριστω και σας ζητω συγνωμη για τις αλλεπάλληλες αποριες.
Να ειστε καλα.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή Φίλη!
Εδωσα μια απάντηση .. . Οπως εξηγησα και   στο μυνημα μου, δεν μου επιτρεπει η θεση  μου ν΄αλλάξω μία θεραπεία συανδελφου μου.. Αυτό που μπορει να πει κανείς ειναι: αν μια αγωγή δημιουργεί ενοχληματα, ρωτάμε  πρώτα τον δικο μας γιατρό και δεν  ψάχνουμε στο διαδικτυο.
Αν  δεν τον βρισκεις: Διέκοψε το χαπι που σε ενοχλεί (ή  σε φοβιζει) και συνεννοήσου με τον γιατρό σου από μεθαύριο.
Επειδή  μας διαβαζει  πολυς  κοσμος:  Το  ανιτσυλληπτικό χαπι γενικώς  (το  οποιοδηποτε  αντισυλληπτικο!)   εχει ενοχοποιηθεί περιπου για.. ΄΄χιλια  -  δυο΄΄ , Για  καρκινο  μαστου  ομως  οχι
Φιλικά 
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Παρασκευή, 21 Απριλίου 2017
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.