user_mobilelogo
  1. Eviek
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 27 Ιουνίου 2017
Ειμαι 31 ετων και παιρνω περιπου 10 χρονια αντισυλληπτικα. Εκανα ενα διαλειμμα 2 μηνων απλα για να αφησω τον οργανισμο μου να λειτουργησει χωρις ορμονες. Αυτη την εβδομαδα ξεκινησα παλι τα χαπια (Yasmine). Πηρα το πρωτο την πρωτη ημερα της περιοδου μου (ειχα πολυ λιγο αιμα πριν παρω το χαπι) και απ την δευτερη ημερα μου κοπηκε η περιοδος. Συνεχιζω να παιρνω τα χαπια και δεν εχω καθολου αιμα αλλά εχω κατα διαστηματα  ενοχλησεις και ποναλακια περιοδου στην κοιλια. Ειναι φυσιολογικο; Πρεπει να επισκεφτω γιατρο;  Σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Οφείλεται στο χαπι   Να μην  εξηγώ τώρα το  γιατί και πως,,
Για την εξέταση  στον  γυναικολόγο:  Μονον να βλάψει  δεν μπορεί..
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τρίτη, 27 Ιουνίου 2017
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.