user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

anna.iliopoulou

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 εβδομάδες πριν
  1. anna.iliopoulou
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τετάρτη, 09 Αυγούστου 2017
Καλησπέρα σας, εδω και αρκετουσ μηνεσ παιρνω τα αντισυλληπτικα yasmin χωρισ κανενα προβλημα.. Στο τελευταιο πακετο ομωσ που το ξεκινησα στισ 22 ιουλιου (Σαββατο)  συνειδητοποιησα σημερα οτι μπερδευτηκα και καποια μερα πηρα 2 χαπια καταλαθοσ!δηλαδη σημερα Τεταρτη 9 αυγουστου καταλαβα (αφου πηρα και το σημερινο χαπι) οτι εχει μεινει ακομη ενα χαπι,τησ Πεμπτησ! ενω κανονικα θα επρεπε να τελειωσω τη συσκευασια την παρασκευη 11 αυγουστου.(αλλα το χαπι τησ παρασκευησ λειπει γιατι προφανωσ μπερδευτηκα καποια μερα και πηρα 2 αντι για 1 οπωσ προειπα.. Τωρα τι πρεπει να κανω? θα παρω και το χαπι τησ Πεμπτησ αυριο και μετα πότε θα πρεπει ν αρχισω την καινουρια συσκευασια ? (κανονικα θα το αρχιζα το επομενο σαββατο στισ 19 Αυγουστου)
Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Θα αρχίσεις την καινούρια συσκευασία μία μέρα νωρίτερα, δηλαδή την Παρασκευή.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 09 Αυγούστου 2017
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.