user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

nicky-b

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 6 χρόνια πριν
  1. nicky-b
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 19 Δεκεμβρίου 2010
γιατρε καλησπέρα!για άλλη μια φορα χρειαζομαι την βοηθεια σας!επαιρνα για 4 κυκλους αντισυλληπτικα κ αποφασισα να τα διακοψω...όσο επαιρνα τα χαπια η περιοδος διαρκουσε 5 μερες...τωρα ομως που δεν ξεκινησα νεο blister ειμαι στην 9η μερα κ ακομα εχω σταγονες,κυριως στο σκουπισμα...πιστευετε οτι ειναι λογω των χαπιων που σταματησα?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Το πλέον  πιθανό  ειναι,  ότι   το  αιματάκι  οφείλεται στην διακοπή  του  σκευάσματος .. 
Ειδικά   τα  ''μιικρά΄΄ αντισυλληπτικά  κάνουν αυτή την στάγδην αιμόρροια  σε κάποιες  γυναίκες...
Λογικά  το προβλημα  θα σταματήσει  σήμερα-αύριο - μεθαύριο..
Αν κατ΄εξαίριεση  όχι,  μίλησε με τον γιατρό σου - μέρες που έρχονται -  για να κάνει  κάτι...
Φιλικά
Π.Ζ.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 19 Δεκεμβρίου 2010
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.