user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

ATHINAMARK

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 7 χρόνια πριν
  1. ATHINAMARK
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 20 Δεκεμβρίου 2010
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 39 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΑΚΜΗ, ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Η ΑΚΜΗ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΥ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ Η ΑΣΤΑΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ? ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ VITEX AGNUS CASTUS ΓΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ KAI ΩΜΕΓΑ 3. ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Πριν πάρεις οποιοδήποτε σκεύασμα, θα επισκεφτείς το γιατρό σου, για υπερηχογραφικό έλεγχο έσω γεννητικών οργάνων και ίσως και ένα ορμονικό έλεγχο, για να διαγνώσουμε την αιτία της ακμής και της διαταραχής του κύκλου σου.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 21 Δεκεμβρίου 2010
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.