user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

evikour

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 7 χρόνια πριν
  1. evikour
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τετάρτη, 12 Ιανουαρίου 2011
Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους!

Ήθελα να ρωτήσω κατά πόσο επηρεάζουν τα αντισυλλιπτικά χάπια το στομάχι.
Επειδή έχω πολυκυστικές ωοθήκες μου σύστησε ο γιατρός μου να πάρω
αντισυλλιπτικά για 9 μήνες. Ξεκίνησα με Gynofen για τρεις μήνες και τώρα (2 μήνες ήδη) παίρνω τα
Yasminelle.Τον τελευταίο μήνα όμως νιώθω ενόχληση στο στομάχι μου κι έχω όλα τα
συμτώματα της γαστροοισοφαγικής παλινδρόμησης. Είναι δυνατόν να ευθύνονται τα χάπια; Διάβασα σε ένα site στο διαδίκτυο ότι μπορεί να προκαλούν παλινδρόμηση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Μαλλον γι  αυτό  προκειται... θα πρέπει  να  το αλλάξεις, ή ίσως να πας στην προηγουμενη αγωγή.. Ας το δει  ο γιατρός σου..
Φιλικά
Π.Ζ.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τετάρτη, 12 Ιανουαρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.