user_mobilelogo
  1. elli86
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου 2011
Γεια σας, Εδώ και 10 μέρες έχω ξεκινήσει τα αντισυλληπτικά Yasminelle. Ενώ μου έχει τελειώσει η περίοδος, συνεχίζςω και έχω καθημερινά καφέ υγρά (πηχτά). Σε τι μπορεί να οφείλεται; Αυτο σημαίνει ότι είναι κάποια παρενέργεια του χαπιού κι ότι δεν έχω αντισυλληπτική προστασία; Τα έπερνα και πέρσι για 6 μήνες και δεν είχα καμία παρενέργεια. Ευχαριστώ
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Αντισυλληπτική προστασια εχεις..Ισως ξεχασες καποιο χαπι  και σου   συμβαινει αυτό.. 
Αν  οχι  και  το προβλημα συνεχίζει,  τοτε  το συγκεκριμένο  σκευασμα,  ειναι για καποιο  λογο   ΄΄μικρο΄΄  και θα πρέπει  να  αλλαχθει με καποιο μεγαλυτερο..Μιλησε  επ΄αυτου με τον γιατρό  σου.
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 27 Φεβρουαρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.