user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

ΚΑΜΑΡΟΥ

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 7 χρόνια πριν
  1. ΚΑΜΑΡΟΥ
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 29 Μαρτίου 2011
Καλήσπέρα σας,

είμαι 28 ετών και πριν 9 ημέρες πήρα για πρώτη φορά χάπι, κατόπιν συνταγής γιατρού.

Το θέμα είναι ότι εδώ και εννέα ημέρες έχω περίοδο.
Στη αρχή κανονικά και τώρα λίγο μάυρο αίμα.

Είναι σύνηθες ή θα πρέπει να επισκεφτώ γιατρό.

Ευχαριστώ.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Συνήθως, συμβαίνει τις πρώτες ημέρες λήψης και έχει να κάνει και με το αν το χάπι είναι ελαφρύ, ορμονικά ή πιο βαρύ.
Σε κάθε περίπτωση, παρακολουθείς πώς θα πάει η αιμόρροια στο πρώτο κουτί και ενημερώνεις το γιατρό σου.
Αν συνεχιστεί και στο δεύτερο κουτί, αλλάζουμε σκεύασμα.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 30 Μαρτίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.