user_mobilelogo
  1. eiriniii
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 06 Αυγούστου 2011
Καλησπέρα!!!
Αυτό το μήνα (20η-22η ημέρα του κύκλου) λόγω προγραμματισμένων διακοπών πήρα αφού συμβουλεύτηκα τον γυναικολόγο μου το primolut nor για 3 ημέρες 1 ανα 12 ώρες, ώστε να αδιαθετήσω νωρίτερα τον μήνα αυτό. Πρίν μια εβδομάδα ακριβώς σταμάτησε η 3ήμερη αγωγή και περίμενα να αδιαθετήσω!!! Περίοδο δεν έχω ακόμα αλλά όλα τα συμπτώματα εδώ και μέρες και άρχισα να ανησυχώ! Κανονικά, σύμφωνα με τον κύκλο μου (σταθερός) θα αδιαθετούσα χθές, αλλα με τα χάπια περίμενα νωρίτερα!!!Τί μπορεί να έχει συμβεί και υπάρχει τόσο μεγάλη καθυστέρηση;;;
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Μια  δυνατοτητα  ειναι  να εισαι εγκυος... Η περιοδος τοτε δεν  έρχεται  με τιποτε...
Μια  άλλη δυνατοτητα  ειναι,   κατι  να  μην πηγε καλά  με την  ωοθυλακιορρηξία στον   τρεχοντα  κυκλο,  οποτε  η  περιοδος  μπορει  νά αργησει  μεχρι  κι  8-10  μερες  μετα  την ληψη του τελευταιου χαπιου..  Αυτό  ισχυει  πιο  πολυ,  αν   ειχες στο  ιστορικο  σου  καθυστερησεις  μερικων  ημερων σε καποιους   κυκλους  σου..
Φιλικά 
Π.Ζ.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τρίτη, 09 Αυγούστου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.