user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

elenipant

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 εβδομάδες πριν
  1. elenipant
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 12 Αυγούστου 2011
Γεια σας,παιρνω τα πριμολουτ εδω και καιρο λογω αστατης περιοδου.Επειδη την τελεταια φορα δεν πηρα,εχω καθυστερηση τρεις μηνες για αυτο αποφασισα να τα αρχισω παλι.Το κακο ειναι οτι εχω πολυ μικρα ιχνη αιματος (περιοδου)πανω που ξεκινησα τα χαπια,τι πρεπει να κανω τωρα?να τα σταματησω η να συνεχισω να τα παιρνω ενω εχω *περιοδο*(εστω και αν ειναι παρα πολυ μικρη η ροη)ευχαριστω πολυ.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Τα διακόπτεις, για να εξελιχθεί η ροή της περιόδου.
Θα πρέπει όμως να συνεννοηθείς με το γιατρό σου, ώστε να ρυθμίσεις τον κύκλο σου και να μην κάνεις 3 μήνες να δεις περίοδο.
Να μην επαναλαμβανόμαστε για το θέμα της σημασίας της συχνότητας της περιόδου σου.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 12 Αυγούστου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.