user_mobilelogo
  1. ChristinaLg
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 03 Σεπτεμβρίου 2011
Καλησπέρα σας, εδω και 3 μήνες παίρνω τα Qlaira λόγω πολυκυστικών ωοθηκών που μου προκαλούσαν ανωμαλίες στον κύκλο (αραιή εμφάνηση περιόδων ο κύκλος μου ήταν 35-40μερες). Κατά την διάρκεια του 2ου και 3ου πακετου είχα πολύ ακανόνιστο κύκλο παλι, αλλα αυτή τη φορα είχα πολύ συχνή εμφάνιση περιοδων δηλαδή αυτό το μήνα αδιαθέτησα 2 φορες κ ενδιαμεσα απο αυτές τις δυο φορές είχα καφέ υγρα.  Ο γιατρός μου έχει συστήσει να τα παίρνω για ένα εξάμηνο αλλά έχω αγχωθεί λίγο με τον κύκλο μου αυτο τη μηνα και θα ήθελα να ρωτήσω κ την δική σας γνώμη για το αν θα πρέπει να τα συνεχίσω!
Ευχαριστώ!
 
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Εχω την άποψη,  ότι  πιθανον  πρέπει να το αλλάξεις...Λεω  ΄΄πιθανον,, επειδη  υπάρχει η απειροελάχιστη πιθανότητα να φταίει κάτι  άλλο.. Πρόκειται   για   σκεύασμα,  που απλά  ΄΄δεν  σου έκατσε΄΄... Συμβαίνει  πολυ συχνά σε σκευασματα,  που  η  περιεκτικοτητα τους  σε  συστατικά  δεν  ειναι  σε ολα  τα χαπια  ιδια,,,Διαφημιζοντια  σαν  πιο ''ελαφρά΄΄,  αλλα   καμία φορα κανουν  αυτά τα  προβληματα ,,   Ο γιατρός θα σου συστησει  καποιο άλλο,   που θα σου ΄΄πάει΄΄ καλλιτερα...
Φιλικά
Π.Ζ.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Σάββατο, 03 Σεπτεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.