user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

irene85

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 6 χρόνια πριν
  1. irene85
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2011
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!
ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ...!ΤΑ ΟΥΡΑ Μ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΕΝΤΟΝΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΠΡΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ..Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΥΡΗΣΗ.ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΡΑ AUGUMENTIN KAI ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ...ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ? ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!! :D
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Άγαπητή  φίλη!
Ισως εχεις καποια κολπιτιδα βακτηριαδιακής   αιτιολογίας...Κανε  μια  μικροσκοπική εξεταση  νωπου  πρασκευάσματος  κολπικού   εκκριματος  σε ενα εργαστηριο  και με  αυτό στο χέρι,  ας  σε δει ενας γυναικολογος..
Φιλικά
Π.Ζ.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: p[email protected]
  1. Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.